Pielęgnacja nagrobków

Produkty do pielęgnacji, czyszczenia, mycia nagrobków z kamieni naturalnych i sztucznych, pielęgnacja konglomeratu, utrzymanie w czystości blatów kuchennych.

W naszej ofercie oprócz zdjęć nagrobkowych na ceramice i szkle znajdą Państwo również wiele profesjonalnych preparatów do pielęgnacji nagrobków ale również blatów kuchennych, łazienkowych a także parapetów i innych powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego i sztucznego.

Przed mocowaniem zdjęcia nagrobkowego na pomnik bardzo ważne jest to, by odpowiednio przygotować miejsce, na które chcemy przykleić zdjęcie. Miejsce to musi być czyste, odtłuszczone i suche. Idealnie przyda się do tego chusteczka odtłuszczająca powierzchnie, nagrobek dostępna w naszym sklepie.

Do przyklejenia zdjęcia nagrobkowego na ceramice polecamy specjalny, klej kamieniarski, również dostępny w naszej ofercie. Klej do mocowania zdjęć porcelanowych nagrobkowych świetnie sprawdzi się do szybkiego i łatwego mocowania. Należy go wycisnąć na płytkę - bardzo ważne - 0,5 cm od krawędzi, tak by klej nie wyszedł na zewnątrz oraz na środek płytki.

Jeśli litery na pomniku są już zniszczone w bardzo łatwy i szybki sposób można je odnowić. Posiadamy w naszym sklepie specjalne markery do renowacji liter na nagrobkach w kolorach - złoty, srebrny, czarny i biały. Markery te posiadają farbę olejną i są wodoodporne dzięki czemu będą trwałe na nagrobku.

Jeśli okaże się że niestarannie pomalujemy litery markerami do odnawiania liter lub też będziemy chcieli coś poprawić  - z łatwością to zrobimy dzięki specjalnemu zmywaczowi do markera do renowacji liter.

Mamy dostępne specjalne mydła do mycia nagrobka, pasty do polerowania pomnika, środki do usuwaniach mchu i pleśni, pasty do usuwania olejów i wosków z nagrobków a także środki do pielęgnacji blatów kuchennych oraz specjalistyczny środek do czyszczenia tłustych i mocnych zabrudzeń - profesjonalny preparat do czyszczenia szyb kominkowych, piekarników, patelni oraz grilli.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry