Współpraca z nami

Firma FOTOPORCELANA.NET, działająca od dziesięciu lat na rynku, dokłada wszelkich starań w dziedzinie fotoceramiki nagrobnej. Cechuje nas skłonność do innowacji i ulepszeń produktów, które dla naszych klientów pozostają stałą gwarancją profesjonalizmu.

Nasza firma nastawiona jest na dynamiczny rozwój, doskonalenie oferowanych usług oraz zwiększanie możliwości personalizacji realizowanych zleceń,  dlatego też bardzo chętnie podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami i zakładami działającymi w branży nagrobkowej, m.in.:

zakłady kamieniarskie,

studia fotograficzne,

firmy pogrzebowe,

zakłady liternictwa nagrobkowego.

Podjęcie takiej współpracy z nami wiąże się z wieloma potencjalnymi korzyściami otwierając przy tym nowe możliwości oraz pozwala na zwiększenie skali realizacji zleceń w Państwa przedsiębiorstwach.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Nasze bogate, 10-letnie doświadczenie w branży nagrobkowej oraz stabilna pozycja na rynku potwierdzają, że jesteśmy solidnym i rzetelnym partnerem we współpracy. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, dokładność i terminowość. Oferujemy profesjonalny retusz zdjęć z gwarancją trwałości obrazu na porcelanie do nawet 50 lat. 

Dla kontrahentów przygotowaliśmy korzystny cennik naszych produktów. Dajemy też możliwość bezpłatnego otrzymania materiałów reklamowych. Dla Państwa klientów oferujemy szeroki wybór kształtów i wymiarów porcelany. Zlecenia realizujemy szybko, do 7 dni roboczych. W razie potrzeby zapewniamy również darmową wizualizację przed finalizacją zlecenia. W ramach naszej oferty istnieje również możliwość otrzymania dodatkowych porad dotyczących przygotowywania zdjęć.

-szeroki wybór kształtów i wymiarów porcelany
-termin realizacji zleceń do 7 dni roboczych
-darmowa wizualizacja
-bezpłatna porada dotycząca zdjęć

RECE

Jak zacząć?

Istnieją dwa sposoby podjęcia z nami współpracy. Pierwszy z nich polega na zarejestrowaniu firmy na stronie kontrahenci.fotoporcelana.net Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość szybko i sprawnie zamówić zdjęcie. Złożenie zamówienia poprzez stronę internetową daje możliwość łatwego dobrania potrzebnych parametrów zdjęcia krok po kroku uwzględniając wszystkie informacje. Dane wysyłki oraz płatności są zapamiętywane przez domenę, można je zmieniać. Przy finalizowaniu zamówienia naliczona zostaje kompletna cena wraz z wysyłką dla kontrahentów jaką należy uiścić.

Drugą możliwością jest nawiązanie z nami kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na adres e-mail wyślemy Państwu naszą ofertę wraz z przygotowanym cennikiem. Część naszych klientów decyduje się na składanie zamówień drogą mailową, by przy okazji skorzystać z porady naszych grafików dotyczącej jakości zdjęcia. 

Potrzebne adresy mailowe:

info@fotoporcelana.net

grafik@fotoporcelana.net

Dodatkowe porady

Po rozpoczęciu promocji naszej oferty zachęcamy zaopatrzyć się w materiały ułatwiające przyjęcie zamówienia, takich jak:

-koperty zleceniowe

Jeśli nie posiadają Państwo skanera, a klientowi zależy na jak najlepszej jakości zdjęcia zachęcamy wysłać zdjęcia pocztą na nasz adres… Zdjęcia zostaną odesłane z powrotem wraz z zamówieniem.Na kopercie wskazane są wszystkie parametry potrzebne do złożenia zamówienia. W środku należy umieścić zdjęcia, których dotyczy zamówienie.

-katalogi produkcyjne

W katalogu zawarta jest pełna oferta na porcelany i kryształy wraz z dostępnymi tłami i ubraniami do wyboru.

-pokazówki

Dzięki pokazówkom będą mieli Państwo możliwość namacalnego zweryfikowania jakości naszych produktów.

-cennik dla kontrahentów

Cennik wszystkich produktów będzie zawsze dostępny pod ręką.

MATERIAŁY

Materiały do pobrania

Poniższe linki przekierują Państwa do potrzebnych materiałów.

KATALOG UBRAŃ

CENNIK DLA KONTRAHENTÓW (Aby otrzymać hasło zadzwoń pod numer 606701685)

SCHEMAT WIELKOŚCI PORCELANEK

W przypadku trudnych pytań od klientów dotyczących zdjęć na porcelanie lub szkle, które nie do końca mogą być Państwu znane służymy pomocą pod telefonem lub adresem e-mail:

E-MAIL  

info@potoporcelana.net

grafik@fotoporcelana.net

TELEFON

606-701-685

660-410-201

690-147-355

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Fotoporcelana.net

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.