Czas realizacji zdjęcia nagrobkowego

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku oraz w soboty, dni wolne oraz święta do godz. 13 - nadawane są standardowo około 7 dni roboczych po złożeniu zamówienia z dostawą do Klienta w następnym dniu roboczym jeśli klient wybrał przesyłkę kurierską 24H.

Do każdego klienta w okresie realizacji zlecenia jest wysyłany projekt do akceptacji, po wyrażnej mailowej akceptacji zamówienie przekazywane jest do produkcji.

Czas realizacji zleceń produktów gotowych

Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 13 - nadawane są standardowo tego samego dnia z dostawą do Klienta w następnym dniu roboczym jeśli wybrał przesyłkę kurierską 24H.

Zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

Czas realizacji wydruków wielkoformatowych

Zamówienia na wydruki są wykonywane do 2 dni roboczych lub jest to ustalane indywidualnie. 

DARMOWA DOSTAWA OD 299 ZŁ.

Cennik

 1. Czas dostawy uzależniony jest od wyboru formy płatności za zamówiony towar. Możliwe sposoby, ceny i czas dostawy:

  • Odbiór osobisty - o możliwości odbioru osobistego poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo niezwłocznie po wykonaniu zlecenia (za darmo).

  • Kurier Pocztex 2.0 - przewidywany czas dostawy 1-2 dni robocze po wykonaniu zlecenia (21 zł brutto).
   Cena zawiera koszty pakowania i wysyłki.

  • Kurier Pocztex 2.0 pobranie - przewidywany czas dostawy 1-2 dni robocze po wykonaniu zlecenia (25 zł brutto).
   Cena zawiera koszty pakowania i wysyłki.

  • Kurier InPost - przewidywany czas dostawy pod wskazany adres 1 dzień roboczy po wykonaniu zlecenia (20 zł brutto).
   Cena zawiera koszty pakowania i wysyłki.

  • Kurier InPost pobranie - przewidywany czas dostawy pod wskazany adres 1 dzień roboczy po wykonaniu zlecenia (22 zł brutto).
   Cena zawiera koszty pakowania i wysyłki.

  • InPost Paczkomaty 24/7 - przewidywany czas dostawy pod wskazany adres paczkomatu 1 dzień roboczy po wykonaniu zlecenia (19 zł brutto).
   Cena zawiera koszty pakowania i wysyłki.

  • InPost Paczkomaty 24/7 pobranie - przewidywany czas dostawy pod wskazany adres paczkomatu 1 dzień roboczy po wykonaniu zlecenia (21 zł brutto).
   Cena zawiera koszty pakowania i wysyłki.
 2. Dla produktów z kategorii "wydruki wielkoformatowe", naliczana jest dodatkowa opłata za opakowanie 5,60 zł brutto (np. Tuba papierowa). Opłata jest doliczana do kosztów wysyłki.
 3. Fotoporcelana.net nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie zrealizowanego zamówienia lub opóźnienia w dostawie, wynikające z błędnego lub niedokładnego podania adresu przez Klienta.