Tabliczki adresowe

Porcelanowa tabliczka adresowa

Tabliczki adresowe, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu są wykonane z włoskiej porcelany, przy wykorzystaniu identycznej technologii jak do produkcji fotoceramiki. Do ich produkcji używamy specjalistycznych tonerów ceramicznych i wypalamy je w piecu ceramicznym temperaturze 850 stopni C.

Tabliczki adresowe cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju. Gwarantujemy, że obraz nie zejdzie po wpływem deszczu, śniegu czy słońca.

Tabliczka adresowa – wzory i rozmiary

W ofercie naszego sklepu znajdują się tabliczki adresowe, które z całą pewnością dopasujecie do stylu w jakim utrzymany jest Wasz dom i ogród. Przygotowaliśmy wiele wzorów – tabliczki adresowe klasyczne w wielu kolorach, wielobarwne tabliczki z motywem kwiatowym, obfitujące w roślinne elementy oraz tabliczki z herbami miast Polski takimi jak Kraków, Wrocław, Bydgoszcz czy Lublin. Znajdzie się coś dla zwolenników minimalizmu jak i wielbicieli tradycyjnych wzorów.

Nasze numery domu to produkty personalizowane, oprócz adresu możemy również dodać nazwę osiedla, dzielnicy lub nazwisko.

Numery domu zwykle wykonujemy na płytkach prostokątnych, okrągłych oraz kwadratowych. Posiadamy jednak wzory gotowe do nałożenia na porcelany w kształcie: serduszko, bohemia i kopułka, a także nowości – ośmiokąt oraz tabliczka Tigrii.

Oferowane przez nas produkty wykonujemy w wielu rozmiarach – na pewno znajdziecie idealnie pasujący. Te mniejsze będą idealnie nadawały się na ogrodzenie. Te większe sprawdzą się na budynku i będą dobrze widoczne nawet z większej odległości.

Tabliczka adresowa – pomysł na prezent

Nasze tabliczki adresowe świetnie sprawdzą się jako prezent z okazji parapetówki lub innej imprezy okolicznościowej. To oryginalny, niebanalny i bardzo praktyczny prezent. Będą także dekoracją domu lub ogrodzenia – są eleganckie i solidnie wykonane. Z całą pewnością obdarowywana osoba doceni taki kreatywny podarunek. Mamy ogromny wybór wzorów, kształtów oraz rozmiarów, więc bez trudu traficie w gust każdej osoby.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry