Fotoceramika 3D

Fotoceramika 3D

Zdjęcia nagrobkowe na porcelanie 3D to jedna z naszych ciekawszych propozycji. Płytka jest w formie płaskorzeźby i pozwala uzyskać wypukły efekt na nagrobku. Dokładnie kontury postaci są delikatnie uniesione ponad powierzchnię porcelanki.

Do wykonania zdjęcia nagrobkowego z efektem 3D potrzebujemy fotografii, na której dana postać jest na wprost, aby uzyskać naturalny efekt. Porcelanki mają uwypuklenie zawsze w tym samy miejscu. Zarys postaci powinien pokrywać się z miejscem, w którym zaczyna się uwypuklenie.

Fotoceramika 3d to stosunkowy nowy produkt. Będzie dobrze wyglądała na nowoczesnym nagrobku i doda mu oryginalnego wyglądu. Ze względu na swoją tradycyjną formę wykonania oraz kształty sprawdzi się również na tych klasycznych. Dzięki odpowiednim doborze kolorystyki, kształtów oraz obwódki można stworzyć piękną dekorację, pasującą do innych elementów nagrobka.

Technologia wykonania

Zdjęcia nagrobkowe na fotoceramice 3D wykonywane są identyczną metodą jak tradycyjne zdjęcia. Do ich produkcji używamy płytek wykonanej z włoskiej porcelany, które wraz z naniesionym na nie nadrukiem wypalamy w piecu ceramicznym w temperaturze 850 st. C. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość i najtrwalszy efekt. Nadruk będzie odporny na wszelkie warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju przez kilkadziesiąt lat.

Zdjęcia na porcelanie 3D

Zdjęcia nagrobkowe 3D dostępne są w dwóch, najpopularniejszych kształtach – owal oraz prostokąt. Dostępne rozmiary są od 9x12 cm do 13x18 cm. Fotografie 3D możemy wykonać w kolorze, sepii lub czarno-białe. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru ozdobnego, złotego lub platynowego paska, wersji „na spad” lub tradycyjną, białą obwódkę.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry