Fotoceramika 1 mm

Fotoceramika cienka 1 mm

Zdjęcia nagrobkowe na cienkich płytkach o grubości 1 mm to niedawno wprowadzony produkt w naszym sklepie. Fotoceramika 1 mm wykonana jest z włoskiej porcelany. Naniesione na nią zdjęcie drukujemy przy użyciu specjalistycznych tonerów ceramicznych, a następnie wypalamy w piecu ceramicznym w temperaturze 850 st. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć wieloletnią trwałość nadruku i jego piękny połysk. Mimo, że płytki są bardzo cienkie, są bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju.

Dostępne są dwa formaty płytek 1 mm: owal oraz prostokąt. Do wyboru jest również kilka rozmiarów – od małego formatu 6x8 cm, który można umieścić np. na kolumbarium, przez standardowe rozmiary 8x10 cm i 9x12cm, aż do dużego 13x18 cm.

Nowoczesna forma

Zdjęcie nagrobkowe 1 mm charakteryzuje się prostym i nowoczesnym wyglądem. Z pewnością dobrze będzie wyglądała na minimalistycznych nagrobkach. Jest tak cienka, że „wtapia się” w płytę pomnika. Współgra z pozostałymi elementami na nagrobku i tworzy z nimi harmonijną całość. Jednocześnie, dzięki rzadko spotykanej formie przyciąga uwagę i wzrok.

Zdjęcia na fotoceramice 1 mm wykonujemy z białym paskiem dookoła zdjęcia. Płytki są tak cienkie, że ozdobne paski lub wersja „na spad” są bardzo trudne do wykonania. Zaletą takiego rozwiązania jest trwałość oraz uniwersalność.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry