Podstawki pod zdjęcia nagrobkowe

Podstawka pod zdjęcia nagrobkowe

Podstawka pod zdjęcie nagrobkowe to rozwiązanie stworzone z myślą o małych tablicach nagrobkowych lub pomnikach, na których jest mało miejsca na zdjęcie nagrobkowe. Podstawki mają prostą formę, która stanowi również element dekoracyjny. Cechuje je eleganckie i ponadczasowe zdobnictwo.

Do podstawki można przykleić zdjęcie porcelanowe oraz zdjęcie na krysztale. Zaletą tego rozwiązania jest prosta forma montażu fotocermiki przy pomocy kleju kamieniarskiego oraz zdjęcia szklanego przy użyciu taśmy 3M VHB.

Podstawka pod zdjęcie nagrobkowe ze stali nierdzewnej

Podstawki dostępne w sprzedaży są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która z całą pewnością posłuży na długie lata. Wykończenie stali jest matowe.

Metalowe podstawki charakteryzują się minimalistycznym wyglądem. Są w kolorze stali – srebrnym, więc stworzą spójną całość z pozostałymi srebrnymi elementami na nagrobku. Dzięki prostej i niewyróżniającej się konstrukcji będą pasowały zarówno do nowoczesnych jaki i tradycyjnych grobowców.

Podstawkę przykleja się poziomo do płyty nagrobkowej za pomocą dołączonej taśmy montażowej 3M VHB. Jest ona odporna na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju. Na tak przygotowaną podstawkę można przykleić zdjęcie nagrobkowe.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry