Kolorowe

Kolorowe zdjęcie nagrobkowe

Kolorowe zdjęcia na porcelanie są obecnie najczęściej wybieranym produktem w naszym sklepie. Pasują do każdego rodzaju pomnika. Zdjęcia kolorowe są bardziej dynamiczne, odbieramy je jako radosne i weselsze.

Na specjalnie życzenie klienta możemy pokolorować zdjęcie czarno-białe. Jest to dodatkowa usługa. Dzięki koloryzacji stare zdjęcia zyskają odświeżony wygląd i nowy charakter. Pokolorowanie zdjęcia sprawdzi się szczególnie, jeżeli na nagrobku są już inne zdjęcia w kolorze. Jeżeli chcecie Państwo dorobić fotoporcelanę do tej, która jest już na nagrobku, to prosimy o przesłanie zdjęcia na wzór w celu podglądu – postaramy się dopasować do istniejącej.

Zdjęcia na porcelanie w kolorze

Zdjęcia na porcelanie drukujemy specjalnymi tonerami ceramicznymi i wypalmy w piecu w temperaturze 850 st. C. Gwarantujemy, że nadruk pozostanie nienaruszony przez minimum 50 lat. Przywiązujemy szczególną wagę do kolorów i stosujemy dopracowane profile ICC, aby jak najlepiej odwzorować kolorystykę oryginalnych produkcji.

Kolorowe zdjęcia nagrobkowe cechują się pięknymi barwami oraz delikatnym połyskiem. Wybierając zdjęcie na porcelanie ważne jest, aby mieć na uwadze, że może może ono różnić się kolorystyką od dostarczonej fotografii. Dotyczy to szczególnie kolorów z domieszką różów, fioletów czy turkusów. Do produkcji fotoceramiki wykorzystujemy specjalną technologię – wydruk ceramiczny oraz wypał w wysokiej temperaturze. Dzięki zastosowaniu tych metod jesteśmy w stanie osiągnąć wieloletnią trwałość.

Kształty i rozmiary zdjęć na porcelanie

W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele kształtów porcelan. Najpopularniejszymi i najczęściej wybieranymi są owal oraz prostokąt. Są to proste formy, które sprawdzą się na nagrobkach tradycyjnych oraz nowoczesnych. Oprócz tego możecie Państwo znaleźć kształty takie jak: serce, kopułka, bohemia, kwadrat i koło. Ciekawymi propozycjami są także wszelkiego rodzaju książki np.: Egiziani i Egitto, pergaminy – Kronos, Kreta czy Egitto, a także tabliczka Tigri. Są one idealnym rozwiązaniem, gdy oprócz fotografii chcemy umieścić krótką informację o zmarłym lub cytat. Kolejnym modelem płytek znajdującym się w ofercie naszego sklepu jest porcelana o grubości 1mm – owalna lub prostokątna. To minimalistyczne i niewyróżniające się płytki. Kształty takie jak ośmiokąt i chmurką charakteryzują się fantazyjnym, ale prostym wyglądem, który będzie ozdobą pomnika. Przez to, że są dostępne w większych rozmiarach można na nich umieścić napis oraz dowolny napis.

Rozmiary porcelanowych płytek zaczynają się od kilkudziesięciu milimetrów do formatu 30x40 centymetrów. Standardowym rozmiarem jest 8x11 centymetrów. Mniejsze rozmiary takie jak: 4x6 cm, 5x7 cm i 6x8 cm oraz medaliony z powodzeniem nadadzą się na małe tablice nagrobkowe lub kolumbaria. Formaty 24x30 cm oraz 30x40 cm będą dobrze wyglądały na dużych grobowcach i mogą zastąpić napisy na płycie nagrobka.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-42 z 42 pozycji

Aktywne filtry