Czarno-białe

Czarno-białe zdjęcia nagrobkowe

Czarno-białe zdjęcia nagrobkowe na porcelanie to klasyczny i uniwersalny wybór, który pasuje do większości fotografii oraz każdego rodzaju kamienia. Zdjęcia czarno-białe są bardzo eleganckie i wyrafinowane. Pozwalają stworzyć niezwykłą narrację i niepowtarzalny klimat. Takie zdjęcia są bardzo tajemnicze, kojarzone z żałobą oraz pogrzebem. Wybór fotoceramiki w czerni i bieli polecamy w szczególności, gdy chcecie Państwo osiągnąć efekt powagi i surowości oraz prostą kompozycję.

Fotoceramika czarno-biała

Czarno-białe zdjęcia porcelanowe wykonujemy w następujący sposób: obraz drukujemy tonerami ceramicznymi, nanosimy na porcelanową, mrozoodporną płytkę, a następnie wypalamy w piecu ceramicznym w temperaturze 850 st. C. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu pięćdziesięcioletnią gwarancję na nadruk. Nasze fotoporcelany są bardzo trwałe i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju.

Przywiązujemy szczególną wagę do kolorów. Do produkcji zdjęć nagrobkowych stosujemy dopracowane profile ICC, aby uzyskać jak najlepszą kolorystykę, a w tym przypadku – czerń i biel. Nasza czerń cechuje się intensywnością oraz głębią a całe zdjęcie ma piękny połysk.

Kształty i rozmiary zdjęć na porcelanie

Zachęcamy do zapoznania się z całą, poniższą kategorią. Oferujemy wiele kształtów porcelan. Najczęściej wybierane dwie formy to owal oraz prostokąt. Ponadto posiadamy kształty takie jak serca proste i skrętne, kopułka oraz bohemia. Ciekawymi propozycjami są także wszelkiego rodzaju książki np.: Egiziani i Egitto, pergaminy – Kronos, Kreta czy Egitto, a także tabliczka Tigri. Są one idealnym rozwiązaniem, gdy oprócz fotografii chcemy umieścić krótką informację o zmarłym lub cytat. Kształty takie jak ośmiokąt i chmurką charakteryzują się fantazyjnym, ale prostym wyglądem, który będzie ozdobą pomnika. Są w większych rozmiarach, dzięki czemu możemy umieścić zdjęcie oraz dowolny napis.

Rozmiary porcelanowych płytek zaczynają się od kilkudziesięciu milimetrów do formatu 30x40 centymetrów. Standardowym rozmiarem jest 8x11 centymetrów. Ze względu na mnogość wyboru formatów nie musicie Państwo rezygnować z fotoceramiki nagrobkowej dla bliskiej osoby. Małe rozmiary, takie jak: 4x6 cm, 5x7 cm, 6x8 cm czy mniejsze medaliony znajdą swoje miejsce na małych płytach nagrobkowych lub kolumbariach. Z kolei duże, kilkudziesięciocentymetrowe formaty będą dobrze wyglądały na dużych grobowcach i z powodzeniem mogą zastąpić napisy na tablicy nagrobkowej.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-42 z 42 pozycji

Aktywne filtry